SHERRBIM GREENHOUSE

Profesionalizmi i serrës për dekada, ne ofrojmë më shumë sesa thjesht të shesim produkte

Ekspert i prodhimit të serrave në Kinë

Maksimizoni prodhimin e secilës pjesë të tokës

Rreth Nesh

Vështrim i përgjithshëm i projektit

Ne ndërtuam një serë me domate në këtë tokë djerrë , Ju mund të merrni frymëzim nga kjo video

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi lini emailin tuaj tek ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 12 orëve.

Lajme

Merrni kohën tuaj për të ditur për ne para se të merrni vendimin.

  • Springworks do të shtojë 500,000 metra katrorë serrë hidroponike bujqësore

    Lisbonë, Maine - Springworks, ferma më e madhe dhe e parë e çertifikuar organike anhidrike në New England, njoftoi sot planet për të shtuar 500,000 metra katrorë hapësirë ​​serë. Zgjerimi në shkallë të gjerë do të vazhdojë t'u shërbejë klientëve më të mëdhenj të Maine Farms, Supermarket Whole Foods dhe Hannaford Su ...

  • Aurora Cannabis vendos 1.7 milion metra katrorë behemoth në zonën e shitjeve

    Aurora Cannabis planifikon të shkarkojë një nga serrat më të mëdha dhe më të shtrenjta të përdorura për të rritur kanabisin në histori, por çdo blerës potencial mund të jetë i zënë për të marrë më shumë shpenzime në mënyrë që projekti të përfundojë me sukses. Sipas materialeve promovuese të disponueshme për publikun, Aurora ka investuar ...

  • rreth serrës AX

    Siç e dimë të gjithë, Kina është një vend me një trashëgimi të gjatë kulturore. Prodhimi bujqësor gjithashtu ka vazhduar të rritet më i fortë me zhvillimin e teknologjisë. Në fillim, ne punuam në një shtëpi të vogël të rrënuar ....

Lini Mesazhin Tuaj

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni