УСЛУГА ЗА ГРИНХАУС

Професионалноста на стаклена градина со децении, ние обезбедуваме повеќе од само продажба на производи

Експерт за производство на стакленички во Кина

Максимизирајте го излезот на секое парче земја

За Нас

Преглед на проектот

Изградивме стаклена градина со домати во оваа неплодна земја might Можеби ќе добиете инспирација од ова видео

она што го обезбедуваме

Решенија на стаклена градина: контролирајте ја околината на стаклена градина и прилагодете го растот на растенијата.

За прашања во врска со нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е -пошта и ќе ве контактираме во рок од 12 часа.

Вести

Не брзајте да знаете за нас пред да ја донесете одлуката.

  • Springworks ќе додаде 500.000 квадратни метри хидропонска земјоделска стаклена градина

    Лисабон, Мејн - Springworks, најголемата и прва сертифицирана органска безводна фарма во Нова Англија, денеска ги објави плановите за додавање 500.000 квадратни метри стаклена градина. Широката експанзија ќе продолжи да им служи на најголемите клиенти на Мејн Фармс, Супермаркет Хол Фудс и Ханафорд Су ...

  • Аурора Канабис става 1,7 милиони квадратни метри бегемот во продажната област

    Аурора Канабис планира да истовари една од најголемите и најскапите оранжерии што се користеа за одгледување канабис во историјата, но секој потенцијален купувач може да биде зафатен да добие повеќе трошоци за да може проектот да биде успешно завршен. Според јавно достапните промотивни материјали, Аурора инвестираше ...

  • околу АХ стаклена градина

    Како што сите знаеме, Кина е земја со долго културно наследство. Земјоделското производство, исто така, продолжи да расте посилно со развојот на технологијата. На почетокот, работевме во трошна мала куќа ....

Оставете ја вашата порака

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја